Operatör kontrollü yarım otomatik briket makinası, çift kovalı ve tek kovalı olarak briket üretimi yapabilmektedir. Özellike çift katmanlı ve renkli parke taşı üretimi için ideal olan makina tek kova ile 4 ile 10 çift kova 8 ve 20 arasında üretim için dizayn edilmiştir. Yüksek üretim kapasitesine sahip olan briket makinası, hızlı üretim için idealdir.

Yarım Otomatik Briket Makinası Özellikleri

Operatör kullanımıyla üretim yapmakta olan yarım otomatik briket makinası, hızlı üretim için dizayn edilmiştir. Özellikle inşaat yapıları için kullanılmakta olan briket modellerinin ve parke taşlarının üretimi için yüksek performans sağlar, günlük üretimi maksimum seviyeye çıkarabilir.

  • Operatör kontrollünde üretim yapmak için tasarlanmıştır.
  • 100 ile 120 palet saat/ günlük briket üretimi sağlamaktadır.
  • Minimum üretim yüksekliği 5 cm’dir.
  • Maksimum üretim yüksekliği ile 30 cm’ye çıkabilmektedir.
  • Elektrikli sistemler olarak yüksek performans sağlayacaktır.

Yarım Otomatik Briket Makinası Kullanım Kolaylığı

Çift kovalı ve tek kovalı sistemler olarak yarım otomatik briket makinası, hızlı üretim için ideal bir performans sergilemektedir. 3 kısımdan oluşmakta olan makinalar, öncelikle vibrasyon bölümü, ince harç ve kaba harç bölümüyle dizayn edilmiştir. Üretime hız kazandıran bu bölümler ile briket üretiminin saatlik performansı artacak, hidrolik basınç ise 150 bar şeklinde ilerleyecektir. Bir adet operatör paneli bulunan makina, uzun süre dayanıklı bir şekilde görevini yerine getirecektir.

Hidrolik kollarla basınç uygulaması yapılarak kalıp oluşturulması ve briket üretiminin tamamlanması sağlanacak şekilde tasarlanmış olan makinalar, özellikle fabrika üretimleri için idealdir. Yarım otomatik olarak görevini anında yerine getirecek ve saatte yüzlerce briket üretiminin yapılmasını sağlayacaktır.

Tek Kovalı Yarı Otomatik Briket Makinası

Tek kovalı yarı otomatik briket makinası, operatör kontrollüyle parke taşı ve briket üretimi için tasarlanmıştır. Tek kovalı modellerde 4 ile 8 ve 10’lu üretim yapılarak, 0,5 m2 aynı zamanda 0,6 m2 parke taşı da üretilebilmektedir. Uzun süreli üretim ve yüksek performans için ideal bir hız elde edilebilen makinalar, ülkemizde pek tercih edilmese de ekonomik bir kullanım sunmaktadır.

Çift Kovalı Yarı Otomatik Briket Makinası

Çift kovalı briket makinası, 4’lü ve 12’li parke taşı üretimi aynı zamanda 8’li ve 20’li parke taşı üretimi yapabilmektedir. Hızlı performansla elektrik sistemine bağlı olarak çalışmata olan makinalar aynı zamanda operatör desteğine ihtiyaç duyarak üretimin tamamlanmasını sağlayacak şekilde dizayn edilmiştr.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir